Gönderen Konu: Genel bir platform istiyoruz  (Okunma sayısı 2984 defa)

Çevrimdışı deniz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Genel bir platform istiyoruz
« : Temmuz 23, 2008, 06:58:21 ÖS »
Merhalar

Buradan yöneticilere sesleniyorum lütfen genel bir platform oluşturalım nereye ne yazabileceğimi bilemiyorum ve katogorize edilmek istiyorum.Makale,şiir ve genel konularda konuşabileceğimiz seviyeli bir yer içinde siyasi tartışmanın küfürün olmadığı
Saygılarımla...

Çevrimdışı Av. Ahmet Delikanlı

• Administrator
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Hukuk Fakültesi Mezunuyum
Cvp:Genel bir platform istiyoruz
« Yanıtla #1 : Ağustos 04, 2008, 11:10:30 ÖS »
Öncelikle makale bölümü ile başlamak istiyorum.Sitemiz hukuk ağırlıklı olduğundan dolayı ana sayfayı tamamen hukukçu meslektaşlarıma ayırmış durumdayız.Bunun dışında makale yazmak isterseniz, bunu kendi meslek alanınızda yayınlayailirsiniz.Eğer ki sizin meslek alanınızın karşılığı yoksa, tekrar istek bölümünden istediğiniz alanı açabiliriz.

Şiir ile ilgili olarak da edebiyat bölümünden şiirlerinizi yada edebiyatla ilgili neler yazmak istiyorsanız yine anılan bölümde yayınlayailirsiniz.

Asıl önemli olan ise siyasi tartışma bölümü.Bu bölümü gerçekten açmak istiyorum.Ancak, daha sitemizin forum alanı tam olarak rayına oturmuş değil.Bunun dışında bir kaç kişinin isteğiyle değil; bir çok üyemizin isteği sonucu açılmalıdır.Ayrıca seviye ve tartışmanın boyutunu belirlemek de önemli bu konuları gözardı etmeden, direk siyasi bölüm açmak sakıncalı olabilir.

Not:Yakında anasayfamıza köşeyazarları bölümümüz açılacaktır.Bu bölümümüze aktif beş yazar adayı arıyoruz.Yazarlarımızın ikisi diğer alt meslek gruplarında(forumda) en çok gelişen bölüm için ayrılacaktır.İyi günler diliyoruz...
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Hacet Mah. Keykubat Bulv. Nazifoğlu Apt. No:2/6 Alanya/ANTALYA Tel-Fax: 0242 511 54 11