Gönderen Konu: böyle bişey yapılabilirmi?  (Okunma sayısı 3134 defa)

Çevrimdışı ewrim

• Aktif Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
böyle bişey yapılabilirmi?
« : Nisan 04, 2008, 11:05:33 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar nereye yazacağımı bilemediğim için sorumu ve talebimi buraya yazmayı uygun gördüm umarım bir mahsuru yoktur.
Tarihe geçmiş, görülmüş davaların gerekçeleri, savunmaları ve sonucunu içeren bir arşiv (örneğin satanist gençlerin bir kızı mezarlıkta öldürdükleri ve ömür boyu hapis yedikleri dava gibi )yani akla kazınmış davalarla alakalı bir arşiv nasıl olur arkadaşlar yada olabilirmi olursa  güzel olur.
güzel olan herşeye bir zaafım var

Çevrimdışı Av. Ahmet Delikanlı

• Administrator
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Hukuk Fakültesi Mezunuyum
Cvp:böyle bişey yapılabilirmi?
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2008, 01:13:45 ÖS »
Bir mühendis arkadışımızdan böyle bir düşünce çıkması beni çok sevindirdi!Gerçekten güzel olabilir.Ancak, tüm hukukçu arkadaşlarımızın da yardımıyla olabilecek bir etkinlik.Bu yüzden de her meslektaşımız bu konudaki görüşlerini yazarsa belki daha disiplinli ve düzgün bir şekilde tartışılması da kararları daha iyi bir şekilde tahlil etmemizi sağlayacaktır.Ben bu etkinliğe her türlü destek verebilirim.Arşivimde binlerce ilginç kararlar yer almaktadır.Eğer bir arkadışımızdan olumlu cevap gelirse tabiki hepsinin tahlilini tartışmasını yapabiliriz...
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Hacet Mah. Keykubat Bulv. Nazifoğlu Apt. No:2/6 Alanya/ANTALYA Tel-Fax: 0242 511 54 11