Gönderen Konu: Adli Yargı Hakimlik ve Savcılık Sınavları  (Okunma sayısı 3407 defa)

Çevrimdışı Av. Ahmet Delikanlı

• Administrator
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Hukuk Fakültesi Mezunuyum
Adli Yargı Hakimlik ve Savcılık Sınavları
« : Mart 05, 2008, 01:16:20 ÖS »
Martta yapılacak olan a.y.h.s.s.'ye çok az bir süre kalmışken bu kanuyu açamanın tam zamanı olduğunu düşünüyorum.Değerli meslektaşlarım forumu kurarken bu kategoriyi açmamızın altında yatan sebep,aslında siz ve sizin gibi değerli hakim ve savcılarımızdan sınav hakkında bilgi toplamak,sınava hazırlanma yöntemleri hakkında daha güzel yollar sunmanız içindi.Ben de şu an hakim veya savcı olma hissiyatımı tüm hücrelerimde barındırmakla beraber sizin geniş ufkunuzdan yararlanmak istiyorum.En çok merak ettiğim konulardan biri de çalışmak için ayırmamız gereken süre.Aslında bu konuda verilecek cevap basit,ama benim için süre çok değerli hangi zamanlar arasında çalışmak daha yararlıdır.Bir yıl mı?Altı ay mı?Yoksa üç ay mı?Bu kadar konuyu akılda tutmamızın daha pratik yolları var mı?Ayrıca son bir ay kala konuları yetiştiremeyen arkadaşlara önerileriniz nelerdir?
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Hacet Mah. Keykubat Bulv. Nazifoğlu Apt. No:2/6 Alanya/ANTALYA Tel-Fax: 0242 511 54 11