Gönderen Konu: Nerde kalmali.. İlk sene  (Okunma sayısı 9257 defa)

Çevrimdışı raşit tavus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Nerde kalmali.. İlk sene
« : Eylül 19, 2008, 05:20:16 ÖS »
Fakülteyi bu sene kazanmış birisi olarak ilk sene nerde kalmalıyım. Atatürk yurdunda kalma şansım var. Ayrıca güven yurdu var bosna hersek mahellesinde kararsızım hangisinde kalsam. Deneyimli büyüklerimin beni bilgilendirmesini arz eder, ilgilendikleri için teşekkür ederim
Saygılarımla..

Çevrimdışı Av. Ahmet Delikanlı

• Administrator
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Hukuk Fakültesi Mezunuyum
Cvp:Nerde kalmali.. İlk sene
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2008, 05:33:13 ÖS »
Ben ilk yılımda tam olarak kendimi ve çevremi daha iyi tanıyabilmek için yurt ortamını seçtim.Konyanın her yerinde bulunan id.... yurtlarında kalmıştım.Ancak, bizim zamanımızda çok da güzel değildi.Genelde öğrenciler son çare olarak başvuruyordu.Şimdi nasıl bilmiyorum?

Bence Atatürk yurtlarnında kalabilme şansın yüksekse, orayı deneyebilirsin.Biz zamanında çok uğraşmıştık ; ama bir türlü Atatürk yurdunu ayarlayamamıştık.İlk yılında senin içinde bir deneme süreci olur.Hemen tanıdığın değil; zamanla tanıdığın insanlarla eve çıkma şansı bulursun...
İkinci yılımda kendi bölümümden çok sevdiğim arkadaşlarımla birlikle eve çıktım.Acısıyla tatlısıyla okulumuzu bitirdik...
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Hacet Mah. Keykubat Bulv. Nazifoğlu Apt. No:2/6 Alanya/ANTALYA Tel-Fax: 0242 511 54 11

Çevrimdışı raşit tavus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 19, 2008, 06:13:33 ÖS »
Bahsettiğiniz ve ilk yılınızda geceleri nefes aldığınız yurtlar su an çok lüks bir durumda benim kayıt günündeki gözlemlerimden edindiğim öngörüler doğrultusunda.. Atatürk yurdunu ben çok istiyorum ama yeni bir yurt açılmış bu sene herşeyi ile 0 o beni biraz kararsızlığa sürükledi. Deneyimlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim ayrıca Konya\\\'da iki sene kalmak gibi bir niyetim yok malesef. O yüzden ilerisini hiç düşünmemeiştim..
Saygılarımla..

Çevrimdışı gzd

• Moderator
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 20, 2008, 05:40:39 ÖÖ »
Kampüse okula alışman açısından Atatürk yurtlarını tavsiye ederim.Zaten her isteyen gidemiyor.
Gitme imkanın varsa bence özel yurdu düşünme hiç.;)
\\\\\\\"Hukukun kuvvetinin azaldığı yerde, kuvvetlinin hukuku geçerli olmaya başlar.\\\\\\\"
MAURICE DUEVERGER

Çevrimdışı administrator2

• Global Moderator
  • Yeni Üye
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Diğer meslekten hukukseverim
« Yanıtla #4 : Eylül 20, 2008, 12:29:27 ÖS »
valla yutta kalmayı düşünüosan kesinlikle atatürk yurdunu öneririm. Ben ilk sene Atatürk yurdunda kaldım çok da memnundum. bi kere okula çok yakın ikincisi yanında yemekhane kantin var ayrıca havuza ve spor komplexlerine de yakın. ilk sene yurtta kalmnın faydası şu: bayaa bi arkadas çevresi edinirsin.

Çevrimdışı JURİST

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ekim 06, 2008, 12:06:27 ÖS »
Öncelikle fakülteyi yeni kazanan arkadaşları tebrik ederim ve başarılar dilerim.Ben de ilk 3 sene Atatürk Öğrenci Yurdunda kalmıştım sonra 4.sınıfta eve çıktım.Yurt isteyen arkadaşlar için Atatürk Yurdu rahat olur.Ancak şehir ile pek iletişim olmuyor.24 saat sıcak suyu mevcut daha birçok imkan.Yurtta kalacak arkadaşlarda pek memnuniyetsizlik olmaz.

Çevrimdışı bahar

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ekim 06, 2008, 12:16:36 ÖS »
ben de ilk sene yurtta kalmanı öneririm ben de öyle yaptım atatürk yurdunun da en iyi avantajı kampüsün içinde bulunmasıdır imkanın varsa düşünebilirsin tabi

Çevrimdışı Orhan Gemlik

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ekim 07, 2008, 07:59:31 ÖÖ »
Atatürk yurdu hem mafraf açısından hem de ulaşım açısından en uygun yurttur.Diğer yurtlarla karşılaştırılması dahi imkansız.

Ancak, Atatürk yurdu biraz şans işine bakar.Çıkmazsa amca, dayı işine bakar;) .O da olmazsa artık kadere boyun eğip, başka yutlarda yer aramaya bakar:P

Çevrimdışı raşit tavus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ekim 25, 2008, 06:24:44 ÖS »
Sonunda aşırı baskılara dayanamayarak bu postu editledim :blush:

Çevrimdışı Av. Ahmet Delikanlı

• Administrator
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Hukuk Fakültesi Mezunuyum
« Yanıtla #9 : Ekim 27, 2008, 01:42:04 ÖS »
Senin adına çok sevindik tavus;)  umarız aynı başarıyı derslerinde göstermen dileğiyle saygılar...
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Hacet Mah. Keykubat Bulv. Nazifoğlu Apt. No:2/6 Alanya/ANTALYA Tel-Fax: 0242 511 54 11

Çevrimdışı onurcelen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ekim 29, 2008, 01:13:00 ÖS »
o zaman benden de sana bi tavsiye. sakın eline geçen fırsatları kaçırma üniversite hayatı güzeldir...

Çevrimdışı raşit tavus

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Mart 02, 2009, 02:17:47 ÖS »
Teşekkürler :woohoo: