GENEL&HUKUKİ KONULAR > Meslektaşların Sorunları

Meslektaşlarımızdan Destek

(1/1)

Av. Aysun Delikanlı:
Ülkemizin içinde bulunduğu kriz ortamı,işsizlik vs. tüm maddi problemler göz önünde bulundurulduğunda,ailelerin ne kadar zor durumda olduğunu ,çocuklarının okuması için ne kadar çaba sarfettiklerini,birçok öğrencinin ne kadar zor şartlar altında okumaya çalıştığını hepimiz biliyoruz.Bu durumda öğrenciler burs desteği alarak,ya da bir işe girerek hem farklı bir şehirde okumaya hem de yaşamaya çalışıyorlar.Bir de hukuk fakültesinde okumak,oldukça zor,dersler oldukça ağır.Böyle bir durumda öğrencilerin bir işe girme ve aynı zamanda derslere adapte olması neredeyse imkansız..

Neyse gelelim asıl konuya,bana gelen özel mailde kocaeli hukukta okuyan bir son sınıf öğrencisi,ailesinin şuan içine düştüğü maddi sıkıntı nedeniyle eğitimimme ara verme tehlikesi ile karşı karşıya olduğunu yazmış..Bu yazıyı,duyarlı meslektaşlarımıza bir çağrı olarak yazıyorum.İlgilenen,yardım ederek ya da burs vererek bu öğrencinin eğitimine devam etmesini sağlayacak olanlar;anasayfamızda yer alan iletişim adreslerine mail atarak bize ulaşabilirler..

İletişim adresleri:
ahmet@hukukevi.net
aysun@hukukevi.net

Navigasyon

[0] Mesajlar

Yanıtla

Tam sürüme git