Gönderen Konu: KALİTEYLE TANIŞIN - İHALE KAÇIRMAYIN !!!  (Okunma sayısı 2115 defa)

Çevrimdışı Emre

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 1
  • Karma: +0/-0
    • Profili Görüntüle
KALİTEYLE TANIŞIN - İHALE KAÇIRMAYIN !!!
« : Haziran 18, 2010, 01:15:59 ÖÖ »
DEV SİSTEM - KALİTELİ HİZMET

01 - Türkiyede [( ilk ve tek )] 32768 Farklı şekilde tek veya çok seçimli ihale arama sistemiyle Her Aboneye yayınladığımız tüm ihale ilanlarını ve ihale sonuçlarını hiçbir sınırlama olmadan tüm iş guruplarında eksiksik olarak takip etme imkanını sunuyoruz. Kıyaslayın !!!

02 - Türkiyede [( ilk ve tek )] Tüm bölgesel alımlarda ihalenin yapılacağı illerin yanısıra İşin yapılacağı illeride otomatik görüntüleme imkanı sunduk. Kıyaslayın !!!

03 - Türkiyede [( ilk ve tek )] Her abonenin kendisine ait Günlük -Haftalık -Aylık İhale posta sistemini ve günlük olarak mail adresine gönderme sistemini ücretsiz olarak abone hizmetine sunduk. Kıyaslayın !!!

04 - Türkiyede [( ilk ve tek )] Sektorün En kaliteli İhale Teklif dosyası hazırlama modulünü ücretsiz olarak abone hizmetine sunduk. Kıyaslayın !!!

05 - Türkiyede [( ilk ve tek )] Okunan her ihaleyi her abonenin kendi hanesine işaretlenmiş olarak kaydederek, Yapılan tüm Aramalarda - Abonenin okuduğu ilanı Mavi den, Okumadığı ilanları Kırmızı çarpı şeklinde işaretli olarak görüntüleyebilmesini sağlaldık. Kıyaslayın !!!
 

Türkiyenin En Kaliteli İhale Yayın Hizmeti
HİZMETLERİMİZ

 Sektörel Tüm İhaleler - ( Türkiye geneli en kapsamlı yayın ) - Kıyaslayın !!!
 Hazırlık Aşamasındaki İhaleler - ( Güncel ve Eksiksiz yayın ) - Kıyaslayın !!!
 Devam eden ve tamamlanmış işlerde detaylı ihale sonucu arama sistemi - Kıyaslayın !!!
 Otomatik İhale Dosyası Hazırlama Sistemi - Kıyaslayın !!!
 Günlük, Haftalık, Aylık İhale Postası ve Email ile bilgilendirme hizmeti - Kıyaslayın !!!
 İş dalında, kurumda, bölgede, şehirde ve ilçede detaylı ihale arama sistemi - Kıyaslayın !!!
 32768 Farklı Şekilde Tek veya Çok Seçimli Detaylı İhale Arama Sistemi - Kıyaslayın !!!
 [ İhale başlığında - İhale içeriğinde - Kurum adında ] kelime arama sistemi - Kıyaslayın !!!
 Her Aboneye Özel İhale Takip Ajandası - Kıyaslayın !!!
 Her Aboneye Özel İhale Arşiv Ajandası - Kıyaslayın !!!
 Her Aboneye Özel Okunan ihaleleri işaretleme sistemi - Kıyaslayın !!!
 Üyeler arası site içi mesaj ve iletişim sistemi - Kıyaslayın !!!
 Şirket Rehberi ve Kurum Rehberi Hizmeti - Kıyaslayın !!!
 İhale Takvimi ve Üyelerin son girişinden sonra eklenen ihaleleri görme sistemi - Kıyaslayın !!!
  Yayın kalitemiz - Şirketimiz - Sektörün en kapsamlı istihbarat ağına ve ihale tarama sistemine sahiptir. Benzer hizmet sunulan sitelerde bulamayacağınız yüzlerce ihaleyi sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde ihaleler saat 11.30 - 15.00 ve 16.30 - 19.00 arasında her iş günü en az 2 defa güncellenir. Bölgesel alımlarda ihalesi farklı illerde yapılacak olan ilinizle alakalı yayınlanmış tüm ihale ilanları ilinizde [ işin yapılacağı il ] şeklinde otomatik olarak görüntülenir. Yayınlanan tüm ihaleler her gün yükleme tamamlandıktan sonra hatalara karşı sistem tarafından kontrol edilir ve sadece farklı içeriğe sahip ihale ilanları orjinal başlıklarıyla 1 defa yayınlanır. Aynı bilgi ve içeriğe sahip ilanlar hiçbir amaçla farklı başlıklarla veya farklı ihaleymiş gibi sisteme defalarca kaydedilerek yayınlanmaz. Kıyaslayın !!!

 Sistem kalitemiz - Sitemizde İhale dosyası hazırlama modulü, Günlük haftalık aylık ihale postası, Özel ihale listesi, Her aboneye özel ihale arşivi, Son girişinizden sonra eklenen ihaleleri görebilme, Abonenin Okuduğu ilanın mavi den okunmadığı ilanın kırmızı çarpı şeklinde işaretlenmiş olarak görüntülenmesi, Site içi mesaj sistemi ve Binlerce Farklı şekilde tek veya çok seçimli detaylı ihale arama sistemi tüm abonelerimize hiç bir sınırlama olmaksızın [ Ücretsiz ] olarak sunulmuştur. Kıyaslayın !!!

 Email ile bilgilendirme hizmeti - Otomatik posta sisteminde seçmiş olduğunuz gruplara eklenen günlük ihale ilanları isteğinize bağlı olarak email adresinize gönderilmektedir. gruplarda sınırsız seçim yapabilme olanağıda bulunmaktadır. Kıyaslayın !!!

 (İhaleW@P) Mobil İhale Takip Sistemi - GPRS&WAP uyumlu cep telefonunuzu kullanarak, wap bağlantı menüsünden ilgili bölüme girdikten sonra adres kısmına wap.kurumihaleleri.com yazarak sisteme giriş yapıp, akabinde açılan ihale arama sayfasında kelime yazılacak kutucuğa ilgilendiğiniz herhangi bir iş gurubundaki ihaleleler ile ilgili etkili bir anahtar kelimeyi, ihalelerin şehrini, ihalelerin kurumunu veya ihale kayıt numarasını tek başına yazarak [ Örnek : ilaç veya Adana veya Toki gibi ] aradığınız kriterlere sahip tüm ihale ilanlarına eksiksiz olarak ulaşabilirsiniz.. Kıyaslayın !!!

 İhale RSS&CSV Takip Sistemi - İhale ilanlarını \\\"RSS&CSV İhale Takip Sistemi\\\" aracılığı ile çeşitli programlar kullanarak güncel takip etme imkanı sunduk. Kıyaslayın !!!

 Güvenlik sistemimiz - Sitemizde tüm abonelerin kişisel bilgileri, Sistem kullanım ayarları ve Kayıtlı verileri özel olarak hazırladığımız güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Herhangi bir abonemizin kullanıcı adı kullanılarak sisteme üye girişi yapılmak istendiğinde hatalı girilen 5 inci denemede sistem denemeyi yapan kullanıcının kullandığı bilgisayarın üye girişi menüsüne girişini yasaklar ve engel koyar. Ayrıca sitemizde sunulan tüm hizmetler ve yayınımız son güncellemeleri yapılmış, Süratli ve güvenlik düzeyi en yüksek seviyede olan ( Dedicated Server ) web sunucusu üzerinden sunulmaktadır. Kıyaslayın !!!
İLETİŞİMAnkara - Tlf. Fax :  0 (312) 261 07 02
Samsun - Tlf. Fax :  0 (362) 438 69 46
Yardım :  0 (555) 962 73 20
 
E-Mail :  info@kurumihaleleri.com

 
www.ihalebul.com

www.kurumihaleleri.com

www.kamuihalemerkezi.com