Gönderen Konu: lütfen yardım ecrimisil hakkında  (Okunma sayısı 3196 defa)

Çevrimdışı fırat cavdı

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
lütfen yardım ecrimisil hakkında
« : Ağustos 27, 2008, 11:40:29 ÖS »
arkadaşlar herkeze merhaba yardım ederseniz çok sevinirim.yardım istedigim konu:2003 yılında babam vefat etti babamdan bize 5 daire ev kaldı bu evlerin hepsinde abilerim oturuyor.mirası paylaşma yoluna gitmediler bende izaleyi-şuyu davası açtım.dava 1 yıldır devam ediyor abilerim evlerde oturuyorlar bana ne kira nede yardım ediyorlar.bende şimdi onlardan kira alabilmem için dava açmam gerekiyormuş.sorum şöyle:yeni açacağım davayı daha önce açmış oldugum dava ile birleştire bilirmiyim.ve ve nasıl bir dilekçe yazmalıyım yardım ederseniz çok sevinirim çok teşekkür ederim.:S

Çevrimdışı zeynep

• Aktif Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Cvp:lütfen yardım ecrimisil hakkında
« Yanıtla #1 : Ağustos 28, 2008, 11:19:29 ÖÖ »
Hakim davaların birleştirilmesinde herhangi yarar görürse birleştirebilir.Bunun dışında, benim kannaatim birleştirilmesinde herhangi bir hukuki yarar görmüyorum.Ayrı ayrı yürütülmesi daha mantıklı.Tabi bu konuda sizin talebinizde birleştirmede etkili olacaktır.

Ayrıca, bu konuyla ilgili olarak \\\"davalrın birleştirilmesi dilekçesi\\\" şeklinde bir arama yaparsanız.Bununla ilgili karşınıza dilekçe örnekleri muhtemelen çıkacaktır.

Forumda ayrıca, dilekçe konusunda daha fazla ayrıntılı bilgi vermemiz imkansızdır.Sadece, size kalıp halinde örnekler sunabiliriz....