Gönderen Konu: İcra Takip Programı - İcraPro 6.0  (Okunma sayısı 1479 defa)

Çevrimdışı Zirve-Bilgisayar

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 3
  • Karma: +0/-0
    • Profili Görüntüle
  • Hukuk ile ilginiz nedir ?: Diğer meslekten hukukseverim
İcra Takip Programı - İcraPro 6.0
« : Haziran 05, 2014, 04:26:31 ÖS »
İcra Davaları Takip Yazılımı
İcraPro (İcraProfessional); bireysel ve kurumsal hukuk bürolarının icra takipleri sırasındaki tüm gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlanmış ve 'kağıtsız ofis' ortamını hedefleyen bir icra takip yazılımıdır. Onaltı yılı aşkın bir süredir, kullanıcılarının güveni ve desteğiyle sürekli gelişen İcraPro, Türkiye genelinde 330'u kurumsal olmak üzere toplam 8825 lisanslı kullanıcısıyla, kendi alanında önemli bir boşluğu dolduruyor.
İcra takiplerinde, bazı hukuki süreçler kaçırılabilmekte, yanlış hesaplamalar yapılmakta ve dosyalarının doğruluğunu sürekli olarak adliyelerdeki dosyalar kontrol edilerek sağlanmaktadır. İcraPro yazılımıyla, hukukçular icra takiplerini artık dosya üzerinden takip etmemektedirler. İcraPro yazılımıyla, hukukçuların icra takiplerini süreç atlamadan, hatasız, eksiksiz ve zamanında gerçekleştirebilmesi, böylece bazı temel maddi kayıpların önüne geçilmesi hedeflenmektedir. Yazılımın yaptığı uyarılarla da gerekli hukuki süreçleri kaçırmamaları sağlanmaktadır.
İcraPro (İcraProffessional), bir icra davaları takip yazılımı olarak, bireysel hukuk bürolarının ya da kurumlardaki hukuk birimlerinin icra takiplerinde, tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ve e-devlet hedefiyle T.C. Adalet Bakanlığı bünyesinde kullanılmaya başlanan UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) ile uyumlu bir hukuk yazılımıdır.
İcraPro yazılı evrak ve daktilo kullanımını kaldırarak kağıtsız ofis ortamını oluşturmayı amaçlamaktadır. Davacının avukata başvurusundan davanın adliyeye intikal edişine kadar tüm süreçler elektronik ortamda gerçekleştirilmektedir. Böylece bilgilerin tekrarlı olarak girilmesi engellenerek zamandan ve işgücünden önemli ölçüde kazanım sağlanmaktadır.
Ayrıca programı kullanan hukuk büroları, farklı yetki seviyelerine göre kullanım izni verilebilmekte, her bir kullanıcının programda kullanabileceği bölümler belirlenebilmektedir. Yapılan tüm işlemler takip edilebilmekte ve bu durum ayrıntılı olarak raporlanabilmektedir.
İcrapro 6.0   ( En Son Sürüm )
 İcraPro 6.0, MySQL veritabanı teknolojisini kullanıyor, bu teknoloji ile bağlantı süreleri kısalmakta ve daha güvenli veri transferi sağlanmakta ve pek çok yenilik...

Programın demosunu indirmek için aşağıdaki link'e tıklayabilirsiniz.

http://www.icrapro.com.tr/index.php?sayfa=demolar

Web sitemizi ziyaret edip daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

http://www.zirve-bilgisayar.com/